System eOS

eOStm to nowy system służący do komunikacji, zarządzania danymi oraz analityki i statystyki w procesie badań klinicznych

Nasz system jest elastyczny.

W spersonalizowany sposób dostosowuje się do Twojego procesu badań klinicznych.

eOStm nie jest gotowym i pudełkowym produktem, który ma sztywnie określony schemat działania. To system, który w szybki sposób na podstawie odpowiedniego protokołu dopasuje się punkt po punkcie do procesu oraz wymagań konkretnego badania. 

Za jego pomocą uprościsz i usystematyzujesz codzienne zadania swoich pracowników, ułatwisz pracę zespołowi badawczemu odciążając ich od jej biurokratycznej strony oraz będziesz monitorować zdrowie pacjentów w trakcie leczenia. 

Na koniec zebrane dane w sposób bezpieczny ale czytelny trafiają do zleceniodawcy badań nie narażając się na opóźnienia albo niezgodności z jego wymaganiami.

Zresztą sprawdź sam, skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci naszą ofertę

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

eOStm kompleksowo i z łatwością obsłuży procesy w następujących badaniach:

Badania kliniczne

Rejestry medyczne

Badania obserwacyjne

Badania naukowe

Badania urządzeń medycznych

Interoperacyjne dane bezpiecznie krążą po systemie i w czasie rzeczywistym wspierają wszystkich zaangażowanych w proces badań klinicznych. 

Schemat komunikacji eOStm

 

eOStm to serce i system nerwowy badania klinicznego. Dane z łatwością biegną od pacjenta przez lekarzy aż do sponsora. 

Mimo, że wszystko jest przejrzyste to dane w sposób bezpieczny są udostępniane tylko określonym użytkownikom.

Dowiedz się więcej

Dane pozyskiwane bezpośrednio od pacjenta

eOStm to nowy system służący do komunikacji, zarządzania i analizy danych w procesie badań klinicznych.

eOStm nie jest gotowym i pudełkowym produktem, który ma sztywnie określony schemat działania. To system, który w szybki sposób na podstawie odpowiedniego protokołu dopasuje się punkt po punkcie do procesu oraz wymagań konkretnego badania.

Ty lecz, my zajmiemy się technologią

Lekarze i badacze nie po to w swoim życiu zdobywają wiedzę jak leczyć ludzi by zmieniać ich teraz w urzędników czy informatyków. 

Naszą rolą jest zapewnić im komfort pracy i zautomatyzować wszystko co tylko się da by nie marnować ich czasu ani potencjału.

Zadajemy sobie sprawę, że nowe technologie mogą być onieśmielające dlatego zajmujemy się obsługą IT naszych klientów od początku do końca. 

Jeśli zarządzasz bądź realizujesz proces badań klinicznych to możesz być pewien, że zarówno skonfigurujemy klienta pocztowego u Ciebie w biurze, zaprojektujemy procedury wymiany danych w trakcie badania klinicznego a także będziemy monitorować zgłoszenie błędu w aplikacji pacjenta.

Cały software jest na naszej głowie byś Ty mógł zająć się tym w czym jesteś najlepszy - pomocy ludziom.

Zawsze dostępni

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich użytkowników 24/7. Nasza linia opieki technicznej działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

By szybko znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię techniczne zagadnienia skontaktuj się z nami za pomocą naszej poczty biuro@meeteos.pl.

By w jeszcze większym stopniu pomóc naszym użytkownikom organizujemy również szkolenia z obsługi systemu dla personelu CRO, instytutów badawczych oraz lekarzy.

Nasz zespół do Twojej dyspozycji

eOStm cały czas przetwarza w bezpieczny sposób olbrzymie ilości danych by dostarczyć Ci skrojony na miarę raport badawczy.

Nie byłoby to możliwe gdyby w zespole nie znajdowali się czołowi specjaliści. Jeśli Twój zespół w przygotowaniu dokumentacji lub raportu dla sponsora badań potrzebuje wsparcia to wiedz, że możesz na nas liczyć. Nasi statystycy i analitycy są do Twojej dyspozycji. 

Sprawdź Ofertę

Porozmawiajmy, a w ciągu 24h prześlemy Ci szczegóły naszej oferty

Zresztą sprawdź sam, napisz do nas, a otrzymasz wszystkie potrzebne informacje

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Nasza strona wykorzystuję cookies i podobne technologie m.in. w celach: świadczenia usług, marketingu, statystyki. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.