Wizja

eOStm budowany jest przez światowej klasy zespół specjalistów z udziałem czołowych organizacji badawczo - rozwojowych, akademickich i technologicznych. 

Wyposażeni jesteśmy w różne doświadczenia, obszary wiedzy i perspektywy, ale przyświeca nam jedna konkretna idea.

Pacjent nie będzie więcej bezsilny

eOStm nie uleczy chorych, ale badaczom da dane umożliwiające im skuteczne stworzenie nowego leku. Pacjentom natomiast zapewni odpowiedni poziom dostępu do informacji oraz pomoże w prowadzeniu terapii medycznej.

eOStm tworzy nowy model komunikacji na linii pacjent - lekarz, który jest efektywniejszy, bardziej precyzyjny czy po prostu bardziej dostępny. 

By pacjenci nie czuli się więcej bezsilni, a cały proces badawczy stał się bezpieczniejszy. Zarówno dla pacjenta, jak i dla zleceniodawców badań klinicznych.

Badania i rozwój 

W maju 2020 roku ze względu na wysoki potencjał oraz innowację naszego rozwiązania otrzymaliśmy dofinansowanie z programu Netrix Ventures w wysokości 1,5 mln złotych. 

Nasza firma skorzystała z możliwości pozyskania dofinansowań unijnych, które pozwoliły nam na odpowiednie dopasowanie systemu do potrzeb naszych odbiorców z zachowaniem najwyższej jakości oraz wydajności poszczególnych procesów technologicznych.

Nasza perspektywa

Nie ograniczamy się tylko do tego co tu i teraz, ale patrzymy również w przyszłość. 

Nasza wizja opiera się na nowoczesnym wspieraniu służby zdrowia poprzez dostarczanie innowacyjnych cyfrowych rozwiązań zmieniających funkcjonowanie procesów medycznych. 

W swojej działalności patrzymy w przód skupiając się na długofalowym rozwoju technologii w medycynie.

2022

Start komercjalizacji eOStm w modelu SaaS.

2023

Udostępnienie systemu pierwszym Ośrodkom medycznym. Rozpoczęcie realizacji Badań Klinicznych z pomocą Systemu eOStm.

2024

Zintegrowana baza danych trwających oraz planowanych badań klinicznych. 

Monitoring zdrowia z domu pacjenta.

2030

Wszystkie CRO, instytuty badawcze oraz lekarze korzystają ze cyfrowych rozwiązań.

2032

Wypracowane rozwiązania zostaną wdrożone w klinikach, przychodniach i szpitalach w całej Polsce.

2040

eOStm stanie się standardem medycznym w obsłudze pacjenta na poziomie krajowym integrującym wszystkich członków służby zdrowia.

2040

Spójrzmy razem na przyszłość opieki zdrowotnej.

Jeżeli interesują Cię nowe kierunki rozwoju światowej medycyny to w naszym darmowym raporcie znajdziesz wiele informacji dotyczących innowacyjnych rozwiązań skierowanych do obszaru służby zdrowia.

80 stronicowe opracowanie wskazujące kierunki rozwoju opieki zdrowia.

 Od teraz do 2040.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Mahatma Gandhi

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

Na naszych oczach rodzą się nowe medyczne modele i technologie. Interoperacyjne dane napędzające medyczne sztuczne inteligencje, IoT, autonomiczne urządzenia, interfejsy mózg - komputer, czujniki biomu, edytory genów, terapie spersonalizowane to wszystko dzieje się teraz, a nie jest pieśnią dalekiej przyszłości.

Technologia zmieni medycynę tak, jak zmieniła pozostałe obszary życia. Dotyczy to każdej jej części: pacjenta, lekarza, badacza, kliniki czy szpitala. 

Możesz wziąć w tym udział lub biernie się przyglądać. 

Wybór należy do Ciebie.

Pobierz prospekt inwestycyjny i stań się zmianą.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Nasza strona wykorzystuję cookies i podobne technologie m.in. w celach: świadczenia usług, marketingu, statystyki. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.